10/100/1000 Media Converter SC MM

100 adet
OFT-MC-09
-35%

168.75 TL

Liste fiyatı: 260.25 TL
Marka:

ÜCRETSİZ KARGO

En Geç İki Gün İçerisinde Kargoya Verilir.

10/100 Media Converter MM

+

10/100 FX Media Converter MM - ÜCRETSİZ KARGO


*10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 0.50 km uzağa taşınmasını sağlar.

*IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z FX Ethernet standartlarını destekler.

*Dalgaboyu: 850nm

*50/125, 62.5/125um fiber kablolar için uygundur.

*Çalışma Isısı: 0 - 50°C

*19 inch kabine monte edilebilir.

*LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı

*Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir. 5V DC


02000164266773005341.jpg?1526126856203

Durum:
Sıfır
Ethernet LAN Bağlantısı:
Var
Marka:
OFT
Ethernet Çıkışı:
1 Port
Ethernet Hızı:
10/100/1000 Gigabit
Ethernet Desteği:
10/100/1000
Mesafe:
20 KM
Dalga Boyu:
850 nm
Mod:
Multi Mode
Kredi Kartı
168.75 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
168.75 TL
168.75 TL
2 Taksit
84.38 TL
168.75 TL
3 Taksit
56.25 TL
168.75 TL
4 Taksit
43.03 TL
172.13 TL
5 Taksit
34.49 TL
172.46 TL
6 Taksit
28.80 TL
172.80 TL

Aksesuarlar

Bunu da Aldılar

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz

Ağ Ürünleri