OFT 10/100/1000 +1SFP SLOT MEDIA CONVERTER + SFP DAHIL

78 adet
OFT-MC-07
-49%

239.00 TL

Liste fiyatı: 469.00 TL
Marka:


En Geç İki gün İçerisinde Kargoya Verilir.

10/100/1000 +1SFP Slot Media Converter MM + SFP Dahil

+

OFT 10/100/1000 +1SFP SLOT MEDİA CONVERTER ( MEDYA ÇEVİRİCİ)

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX (mini-GBIC, SFP) Media Converter +1 Adet Gbic SFP Mini Gbic Dahildir.

Fiber optik media converter Hem Multi Mode hemde Sinlge mode sfp ile çalışır. modüller yapı olup iki modda çalışmaktadır. Mesafe takacağınız SFP mesafesine bağlınır.  min 550mt den max. 240km sfplerle çalışmaktadır.Kameralara,Switchlere ve Uzaktan Erişim Şebekleri için Kullanılmaktadır. Fiber Optik Kabloyu  Data(MEdya) Sinyaline Çevirmektedir.

10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX (mini-GBIC, SFP) Media Converter -distance depend on SFP module

 sfp gbic Dahildir. Aldıktan Sonra MM (multi Mode) veye SM (single mode) olduğunu Lütfen belirtiniz.


02000164266773005341.jpg?1526032610390oft-101001000-1sfp-slot-media-converter-


Durum:
Sıfır
Ethernet LAN Bağlantısı:
Var
Marka:
OFT
Ethernet Çıkışı:
1 Port
Ethernet Hızı:
10/100/1000 Gigabit
Ethernet Desteği:
10/100/100 Gigabit
Mesafe:
20 KM
Dalga Boyu:
850 nm
Veri Aktarım Hızı:
1,25 Gbit
Mod:
Multi Mode
Kredi Kartı
239.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
239.00 TL
239.00 TL
2 Taksit
119.50 TL
239.00 TL
3 Taksit
79.67 TL
239.00 TL
4 Taksit
60.95 TL
243.78 TL
5 Taksit
48.85 TL
244.26 TL
6 Taksit
40.79 TL
244.74 TL

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz