CISCO CWDM-SFP-1430 CWDM 1430 NM SFP Gigabit

2 adet
CWDM-GBIC-1430
-87%

349.00 TL

Liste fiyatı: 2,610.00 TL

CISCO CWDM-SFP-1430



+

Model Numarası: CWDM-SFP-1430
Açıklama: Cisco CWDM 1430-nm SFP, Gigabit Ethernet, 80km
Cihaz Tipi: Plug-in modül
Form Faktörü: SFP
Tarih Hızı: 1.25Gbps
Dalgaboyu: 1430nm
Güç Bütçesi: 28dB  Maks.Erişim
Mesafesi: 80km
İletim Güç: 0 ~ 5dBm
Alma Hassasiyeti: -23dBm
Voltaj: 3,3V
Güç Tüketimi: 1W
Konektör: Çift LC / PC
Fiber Türü: SMF
Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 70 ° C
DDMI:
Uygulamalı  /  Uygulamasız: Gigabit Ethernet / Fiber Kanal 1 Gbps / Fiber Kanal 2 Gbps
Sertifikaları: CE, FCC, TUV, UL, RoHS, ISO9000: 2001

Mesafe:
100 KM'ye Kadar
Dalga Boyu:
1610 nm
Veri Aktarım Hızı:
1-2 Gbit
Mod:
Single Mode
Kredi Kartı
349.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
349.00 TL
349.00 TL
2 Taksit
174.50 TL
349.00 TL
3 Taksit
116.33 TL
349.00 TL
4 Taksit
89.00 TL
355.98 TL
5 Taksit
71.34 TL
356.68 TL
6 Taksit
59.56 TL
357.38 TL

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz