HP X130 10G SFP+ LC LR 1310NM SM 10KM UYUMLU JD094B DDM

198 adet
OFT-SFP-10G-LC-SM
-51%

479.00 TL

Liste fiyatı: 970.00 TL

HP X130 10G SFP+ LC LR 1310NM SM 10KM LC HP UYUMLU DDM TRANSCEIVER ( JD094B )

+

HP X130 10G SFP+ LC LR 1310NM SM 10KM LC HP VE MİKROTİK İLE UYUMLU Compatible DDM TRANSCEIVER ( JD094B J9151A )

HP 10G SFP+ LR 1310NM SM 10KM LC HP UYUMLU Compatible   DDM TRANSCEIVER  ( JD094B J9151A ) 

HP UYUMLU  (HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver:Alıcı-Verici) uyumlu

OFT  GBİC SFP+ 10G  FİBER OPTİK MODÜLÜ ,LC KONNEKTÖR İÇİN TASARLANMIŞ  1310NM  , 10 KM  SİNGLE  MOD FİBER BAĞLANTI MODÜLÜDÜR. 

HP  %100 uyumludur. Problemsiz çalışır.

Sfp Transceiver,  Mikrotik,OEM,Hp,Extreme,D-Link,Dell,Planet,Tenda,Ericsson, Nortel, Zte, Huawei, Alcatel, Zyxel, Netgear, Avaya, Juniper, Linksys, Enterasys Ürünleriyle Uyumludur ve  Problemsiz çalışır.

Parameters

ManufacturerOFTPlace of OriginGaziantep,TürkiyeModelOFT-SFP+LR
Data Rate10GFiber ModeSingle Mode Fiber (SMF)Types of InterfaceLC
Types of LaserDFBOperating TemperatureStandard 0~70°COperating Humidity0%~90% RH (no condensing)
Transmission distance10kmModes of CommunicationsDuplexWavelength1310nm
Receiver Sensitivity-14.4dBmExtinction Ratio3.5dBSaturated Optical Power-3dBm
Pull Ring ColorBlueForm Factor10G SFP+Warranty1-3 Years
Power Consumption2WWeight0.026kgPower Supply+3.3V
ConditionNewDimensions57.1x13.7x8.5 (mm)Hot Pluggable Times200
Average Output Power-8.2~+0.5dbmCompatible BrandHP COM(OFT)

Durum:
Sıfır
Kredi Kartı
479.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
479.00 TL
479.00 TL
2 Taksit
239.50 TL
479.00 TL
3 Taksit
159.67 TL
479.00 TL
4 Taksit
122.15 TL
488.58 TL
5 Taksit
97.91 TL
489.54 TL
6 Taksit
81.75 TL
490.50 TL

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz