Orjinal Cisco QSFP-40G-SR-BD QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver Yenilenmiş (Refurbished)

389 adet

4,785.00 TL

Liste fiyatı: 11,548.00 TL
Marka:

Orjinal Cisco QSFP-40G-SR-BD=40GBASE-SR-BiDi. duplex MMF LC PROJE FAZLASI OLDUĞUNDAN DİREK SATIŞA UYGUN FİYATLA ÇIKARILMIŞTIR.

+

Orjinal Cisco QSFP-40G-SR-BD=40GBASE-SR-BiDi. duplex MMF LC PROJE FAZLASI OLDUĞUNDAN DİREK SATIŞA UYGUN FİYATLA ÇIKARILMIŞTIR. 2 YIL GARANTİLİ.

Durum:
Refurbished -Yenilenmiş
Marka:
Cisco
Port Sayısı:
2 Port
Gigabit Desteği:
Var
Veri Aktarım Hızı:
40G
Mod:
Multi Mode
Kredi Kartı
4,785.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
4,785.00 TL
4,785.00 TL
2 Taksit
2,392.50 TL
4,785.00 TL
3 Taksit
1,595.00 TL
4,785.00 TL
4 Taksit
1,220.18 TL
4,880.70 TL
5 Taksit
978.05 TL
4,890.27 TL
6 Taksit
816.64 TL
4,899.84 TL

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz