Orjinal Yeni Huawei QSFP-40G-iSR4 40G-850nm-0.15km-MM-QSFP

2 adet
Huawei QSFP-40G-iSR4
-95%

9,754.00 TL

Liste fiyatı: 184,571.00 TL
Marka:
Orjinal yepyeni hua wei QSFP-40G-iSR4 40G-850nm-0.15km-MM-QSFP + 02310MHR TR-QQ85S-N00, Sfp modülleri. Sevgili arkadaşlar, mağazamıza hoşgeldiniz. Satın almadan önce herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.
+

Orjinal yepyeni hua wei QSFP-40G-iSR4 40G-850nm-0.15km-MM-QSFP + 02310MHR TR-QQ85S-N00, Sfp modülleri.

Sevgili arkadaşlar, mağazamıza hoşgeldiniz. Satın almadan önce herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.


Durum:
Sıfır
Marka:
Huawei
Dalga Boyu:
850 nm
Veri Aktarım Hızı:
40G
Mod:
Multi Mode
Kredi Kartı
9,754.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
9,754.00 TL
9,754.00 TL
2 Taksit
4,877.00 TL
9,754.00 TL
3 Taksit
3,251.33 TL
9,754.00 TL
4 Taksit
2,487.27 TL
9,949.08 TL
5 Taksit
1,993.72 TL
9,968.59 TL
6 Taksit
1,664.68 TL
9,988.10 TL

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz