Cisco FET-10G

47 adet
HP JD118B

484.00 TL

Liste fiyatı: 887.00 TL
Hp JD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver Genel Özellikler HP JD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver Portatif, takılabilir küçük modül tasarımlı Gigabit SX alıcı-verici, 550 metreye kadar çift katmanlı, çok modlu fiber Gigabit çözümü sunar. ÖzelliklerDalga boyu850nm Maks. Veri...
+

Hp JD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver Genel Özellikler

hpe-x120-1g-sfp-lc-sx-transceiver-jd118b

HP JD118B X120 1G SFP LC SX TransceiverPortatif, takılabilir küçük modül tasarımlı Gigabit SX alıcı-verici, 550 metreye kadar çift katmanlı, çok modlu fiber Gigabit çözümü sunar.
hpe-x120-1g-sfp-lc-sx-transceiver-jd118b

ÖzelliklerDalga boyu850nm
Maks. Veri Transferi1.25Gb/s
Bağlantı ArayüzüLC Duplex
Çalışma Sıcaklığı0°C ~ +70°C
Maks. Kablo Mesafesi550m
DOM DesteğiVar
Optik BileşenlerVCSEL 850nm
TX Power-9 to -4dBm
RX Hassasiyeti<-18dBm
Boyut5.51 x 1.52 x 1.17 cm
Ağırlık0.02 kg

HP JD118B X120 1G SFP LC SX Transceiver Özellikleri

  • Kablo Tipi MiniGBIC Modülü
Kredi Kartı
484.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
484.00 TL
484.00 TL
2 Taksit
242.00 TL
484.00 TL
3 Taksit
161.33 TL
484.00 TL
4 Taksit
123.42 TL
493.68 TL
5 Taksit
98.93 TL
494.65 TL
6 Taksit
82.60 TL
495.62 TL

Aksesuarlar

Bunu da Aldılar

Bilmenizde Fayda Var

Seçimlerimiz