Bebek Arabaları

Bebeğinizi dışarıda rahat bir şekilde gezdirmek için bebek arabası çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yönlü bebek arabası, çift yönlü bebek arabası, travel sistem bebek arabası ve baston pusetler gibi birçok çeşidi bulunan bebek arabası modellerinden size uygun olanına kolayca karar verebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Baston pusetlerin kullanımı ve taşınması son derece pratik olduğu için birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Baston bebek arabası olarak da bilinen bu ürünler, sık sık bebeği ile dışarıda yürüyüş yapan annelere rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır. Hafif yapıda olduğu için toplu ulaşım araçlarına katlanarak kolayca sığabilmekte. Böylece anneler, yanlarında kimse olmadan da istedikleri yerlere sorun yaşamadan kolayca gidebilmekte. Bebeğiniz oturabilecek kadar büyüdüğü zaman dışarı çıkarken baston bebek arabası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hem bebek arabası hem de puset olarak kullanılabilen travel sistem bebek arabaları, annelere ve babalara son derece kolay seyahat imkanı sunuyor. Travel sistem bebek arabası, bir adet puset ve bir adet bebek arabasından oluşmaktadır. Yeni doğan bebekleri araçlara ana kucağı olmadan bindirmek yasaktır. Bu nedenle aracı olan ebeveynlerin bebekleri için ana kucağı satın alması gerekmektedir. İkili iş yapmamak için travel sistem bebek arabalarından yararlanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece bebeğinizi evinizin içinde pusete yerleştirebilir, sonrasında bebek arabasına ya da kendi arabanıza emniyetli bir şekilde koyabilirsiniz. Bebeğiniz arabada uyuya kaldığında, travel sistem bebek arabasının pusetini tek tuşla çıkarıp evinizin içine kadar çıkarabilirsiniz. Hem bebeğinizin rahatı hem de kendi rahatınız için tasarlanan bu ürünler ile bebek gezdirmek çok kolay. Çeşitli markalar tarafından üretilen travel sistem bebek arabalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir. Çift yönlü olarak da kullanılabilme imkanı sunan travel sistem bebek arabalarının rengine, bebeğinizin cinsiyetine göre karar verebilirsiniz.

Çift yönlü bebek arabaları, dilediğiniz zaman bebeğinizin size bakmasını, dilediğiniz zaman ise önüne bakmasını sağlayabilme imkanı sunar. Eğer bebeğiniz çok küçükse ve sürekli sizi görmek istiyorsa, bebeğinizin yüzünü kendinize doğru çevirebilirsiniz. Bebeğinizle birlikte gezmeyi seviyorsanız, bebeğiniz etrafını rahatça görebilsin diye bebek arabasının yönünü öne doğru döndürebilirsiniz. Kraft çift yönlü bebek arabası, sportif, hafif ve konforlu bir tasarıma sahiptir. Ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alaşımlı dayanıklı alüminyum gövdeye sahiptir. Kolay ve pratik açılıp kapanabilme özelliği sayesinde anneler dilediği her yerde bu pratik ürünü kullanabilecek. Tüm bebek arabası fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.