Garati Politikası

Üretici Kaynaklı Arızalar ve Ücretsiz Tamir Hizmeti

Süper Garanti Hizmeti ile üretici kaynaklı arızalar, ücretsiz olarak tamir edilir. Garanti kapsamındaki arızalar için hiçbir tamir ücreti ödemezsiniz. Garanti kapsamı dahilinde ürün tamir edilemediği takdirde size, ürün için fiilen ödediğiniz ve faturada gösterilen bedeli aşmayacak, aynı tür, kalite ve benzer performansa sahip başka bir ürünü Aldimsattim.com’dan almanızı sağlayacak tutarda Hediye Çeki verilmektedir.

Yerinde Servis Hizmeti

Sözleşme kapsamında yer alan arızalarda 21” (inç) ekran ve üzerindeki televizyonlar, monitörler ile büyük beyaz eşyalar için yerinde servis hizmeti verilmektedir.

4. Kez Arızalanmada Ürün Değişimi

Süper Garanti Hizmeti süresi boyunca garanti kapsamındaki arızalar sebebi ile ürünün üç (3) onarım hizmeti tamamlandıktan sonra söz konusu ürüne dördüncü (4.) kez arızadan ötürü onarım gerektiğinde Süper Garanti kapsamındaki ürün için fiilen ödediğiniz ve faturada gösterilen bedeli aşmayacak, aynı tür, kalite ve benzer performansa sahip başka bir ürünü Aldimsattim.com’dan almanızı sağlayacak tutarda Hediye Çeki verilmektedir.

Pil, Batarya Değişim Hizmeti

MP3/4, Kamera, dizüstü bilgisayar, cep telefonu ve dijital fotoğraf makinası ürünleri ile ilk satın alma anında ürünün kutusu içinde verilen şarj edilebilir pil/batarya ile ilgili Uzatılmış Garanti Süresi içerisinde üreticiden kaynaklı bir problem yaşanması halinde pil/bataryanın arızalı olduğu belirlendiğinde bir kez olmak kaydıyla yenisi ile değiştirilmesinden doğan giderler Süper Garanti kapsamında değerlendirilmektedir.  Not: Pil ve bataryaların normal kullanımından kaynaklanan kullanım ömrü, performans azalmaları ve pil akmaları garanti kapsamı dâhilinde değildir.