Özel Günler

Düğünlerin en önemli detayları arasında; gelinlikler, davetiyeler, gelin çiçekleri ve nikah şekerleri yer almaktadır. Düğününüzün mükemmel bir şekilde geçmesini istiyorsanız, tüm detayları önceden düşünmeniz ve planlamanız gerekmektedir. Düğün hazırlıkları için ayıracak çok fazla vaktini yoksa, tüm bu işlerinizi kategorimizden tek tık işe satın alabilirsiniz. Hayalinizde kurduğunuz gelinlik modelini bir türlü bulamıyorsanız, kategorimizde yer alan gelinlik modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Düğün davetinize eğlence ve coşku katmak için düğün pankartlarından yararlanabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi düğün fotoğrafları çekerken düğün pankartlarından yararlanmakta. Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta vücut tipinizdir, bu nedenle vücudunuzu iyice tanımalı ve gelinlik seçiminizi buna uygun olarak yapmalısınız.

2015 gelinlik modelleri arasında dantel detyalara sahip olanlar ve taşlı olanlar yer almaktadır. Dekolteyi kaldırabilecek türden göğüsleriniz varsa, straplez gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Küçük göğüsleriniz varsa, düğün boyunca rahat hareket edebilmek için tek omuz askılı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Omuz kısmı dantelle kapatılmış ve üzerine boncuklarla taşlar işlenmiş gelinlik modelleri, bu sezonun en gözdeleri arasında yer almakta. Gelinliğinizin nasıl bir kesim olması gerektiğine vücut ölçülerinize göre karar verebilirsiniz. Kısa boyluysanız A kesim gelinlik modeli size çok yakışacaktır. Uzun boyluysanız, kabarık gelinlik modelleri sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecektir. Her genç kızın hayali olan prenses gelinlik modeli ne yazık ki kısa boylu kişilerde sanıldığı kadar iyi durmamakta. Bu nedenle gelinlik seçimi yaparken öncelikle vücudunuzu iyice tanımalı ve buna uygun olarak bir seçim yapmalısınız. Gelinliğinize ayrı bir kava katmak için gelinlik eldivenlerinden yararlanabilirsiniz. Açık havada düğün fotoğrafı çektirecekseniz, fotoğraf konseptinize gelin şemsiyesini de ekleyebilirsiniz. Dantelden üretilen gelin şemsiyesi gün boyu sizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacaktır.

Düğün gününden önce gelinlere kına gecesi düzenlenmekte. Kına gecesi organizasyonları da tıpkı düğün gibi özel emek gerektirmektedir. Düğünde giyilen gelinlik gibi kına gecesinde giyilen bindallı ve kaftan modelleri bulunmaktadır. Kına gecenizin usullere uygun olmasını istiyorsanız, bu özel günde bindallı giymeyi tercih edebilirsiniz. Bindallı modelleri arasında birçok farklı renk ve tasarım bulunmaktadır. Kına kaftanları ile adeta sultanlara benzeyebilir ve bu özel günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tıpkı düğün pankartları gibi kına gecesi pankartlarından da satın alarak arkadaşlarınızla birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm kına malzemelerini kategorimizden kolayca bulabilirsiniz.