Bebek Bezi & Mendiller

En çok ihtiyaç duyulan bebek bakım ürünleri arasında ıslak mendil ve bebek bezi yer almaktadır. Bebek bakım çantanıza kolayca sığabilen ıslak mendil, bebek bezi ve alt açma bezleri, nerede olursanız olun bebeğinizin altını kolay ve hijyenik biçimde değiştirmenize olanak sağlar. Hem bebeğinizin rahat etmesi hem de sizin rahat etmeniz için çeşitli markalar tarafından üretilen bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bebek bezi çeşitleri, bebeklerin boyuna ve kilosuna göre satılmaktadır. Bu nedenle bebek bezi satın alırken, kaç aylık bebekler için uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. En ucuz bebek bezi çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin hassas cildine zarar vermemek için yeni doğan bebek bezi çeşitlerini kullanmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bebeğinizin altını değiştirirken hijyen de sağlamak için ıslak medil çeşitlerinden yararlanmanız tavsiye edilir. Son derece pratik kullanım imkanı sunan ıslak mendiller paket helinde satılır ve pratik taşıma imkanı sunar. Evdeyken ya da dışarıdayken, yavrunuzun altını her değiştirdiğinizde yıkama fırsatı bulamıyorsanız, ıslak mendil çeşitleri ile kolayca temizleyebilirsiniz. En çok tercih edilen ıslak mendil üreticileri arasında: Uni Baby, Prima, Nivea, Dalin, Chicco, Johnson's Baby, Bebedor, Molfix, Huggies yer almaktadır. Pima ıslak havlu ile bebeğinizin temizliğini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hoş kokusu, bebeğinizin teninin mis gibi kokmasını sağlar. Kocaman bir havlu gibi görünen bu ürünler ile bebeğinizin temizliğini gerçekleştirirken cildinin de bakımını yapabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu ürünleri istediğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Uni Baby yeni doğan ıslak mendil; saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendildir. Yeni doğan bebeklerin ciltleri çok narin olduğu için son derece hassas davranılması gerekmektedir. Bu nedenle yavrunuz dünyaya geldiğinde yeni doğan bebek ürünleri ile bakımını yapmanız tavsiye edilmektedir.

Evinizde veya dışarıda bebeğinizin altını değiştirirken hijyen sağlamak için alt açma bezlerinden ve alt açma pedlerinden yararlanabilirsiniz. Yumuşak olarak geliştirilen bu ürünler, bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Alt açma bezleri son derece hafif ve ince yapıda olduğu için çok fazla yer kaplamaz ve bebek bakım çantalarına kolayca sığabilirler. İstediğiniz yede bebeğinizin altını değiştirirken etrafın kirlenmesine müsaade etmemek içi tek kullanımlık bebek alt açma bezlerinden yararlanabilirsiniz. Kidboo, Aziz Bebe, 4Moms, Sevi Bebe, Bebetto, Funna Baby, Bebepan, Tuc Tuc gibi çeşitli markalar tarafından üretilen alt açma bezlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir.