Hakkımızda

gecici_logo.png

Aldimsattim.com daha önce yayın hayatına Eldensatlik.com olarak devam ederken farklı bir vizyon anlayışıyla birlikte yeniden yapılanarak yine Sonet İnternet Erişim Hizmetlerinin grup firması OFT'ye ait olan Aldimsattim.com bünyesinde faaliyete başladı.

Sonet İnternet Erişim Hizmetleri e-ticaret alanında gerek kendi sistemlerine gerekse müşterilerinin sistemlerine yaptığı yatırımlarla edindiği deneyimleri Aldimsattim.com'da harmanlayarak e-ticarete yeni bir soluk kazandırıyor.

Güçlü bir altyapı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla yola çıkan Aldimsattim.com, Türkiye'nin heryerinden müşteri ve satıcı potansiyelini bünyesinde barındırmayı planlayarak binlerce kategori içerisinde farklı ihtiyaç ve zevklere hitap edecek milyonlarca ürünü son kullanıcıyla buluşturmayı temel prensip edinmiştir. Aldimsattim.com gerek tedarikçiler gerekse müşteriler tarafından güvenilirlik ve erişilebilirlik açısından bir çok avantaj sunuyor.

Aldimsattim.com elektronik eşyalardan yapı ve malzemeye, tekstilden mutfak gereçlerine, Türkiye'nin yerli sermayesine katkı sağlayan özel yöresel ürünlere kadar bir çok mağazaya ve ürüne sahip.

Sizler de bu ailenin birer parçası olarak bizlere katılabilir, kendi mağazanızı açıp ürünlerinizi satabilir veya bu mağazalardan alışverişin keyfini doya doya çıkartabilirsiniz.