Film

Ailenizle veya arkadaşlarınızla evinizde keyifli vakit geçirmek için kategorimizde yer alan film çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Hafta sonu sizin için dinlenmek demekse; yoğun ve yorucu geçen haftayı evinizde dinlenerek geçirmek istiyorsanız film izlemek sizin için iyi bir seçenek olabilir. Üstelik film zevkinize göre dilediğiniz filmi seçme hakkına sahipsiniz. Günümüzde o kadar çok film türü bulunmaktadır ki, siz de mutlaka kategorimizden kendinize uygun bir film çeşidi bulabilirsiniz. Bir konu hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için belgesel filmi izleyebilirsiniz. Belgesel, belli bir konu üzerine yapılan araştırmaların seyirciye yansıtılmasına dayanan sinema yöntemidir. Genellikle bilimsel çalışma metoduna bağlı kalınarak yapılır.

Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat ediyorsanız, kategorimizde bulunan sağlık ve spor DVD'lerinden satın alabilirsiniz. Üstelik Ebru Şallı'ın pilates DVD'leri ile zayıf ve fit bir vücuda zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Güzelliğini ve fit vücudunu pilatese ve spora borçlu olduğunu söyleyen Ebru Şallı birçok kadının örnek aldığı isimlerden birisi. Spor salonuna gitmeye vaktiniz kalmıyorsa, DVD'lerden yardım alarak egzersizlerin nasıl yapıldığını görebilir ve siz de aynılarını kendiniz yapabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde kendinizde gözle görülür değişim yaratmak istiyorsanız, Ebru Şallı İle 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun DVD'sinden yardım alabilirsiniz. Bu DVD ile kendinizi 21 günlük kampa alarak, 21 gün boyunca arka arkaya yapacağınız pilates kürü ile vücudunuzun yağ oranını düşürebilirsiniz. Selülit şikayeti olan kadınlar, artık selülitlerini saklamak zorunda değil! Zorlanmadan selülitlerinizden kurtulmak için Ebru Şallı ile Selülit Savar DVD'sinden yardım alabilirsiniz. Selülit bir cilt problemi olarak görünse de aslında dolaşım bozukluğunun bir göstergesidir. Bu nedenle DVD'de yer alan egzersizleri düzenli olarak uygulayarak kan dolaşımınızı arttırabilir ve selülitlerinizle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Animasyon filmleri, en az çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisiniz çeker. Bu nedenle animasyon filmi denince akla sadece çocukların izlediği çizgi film gelmemeli. Yabancı animasyon filmleri arasında: Çizmeli Kedi, Garfield, Şirinler ve Rapunzel gibi birçok Disney yapımı bulunuyor. Animasyon, birkaç resmin arka arkaya hızlı bir şekilde döndürülmesi sonucu elde edilen hareketli görüntüdür. Eskiden kağıt üzerine çizilen resimlerin hızlı bir şekilde hareket ettirilmesiyle animasyon oluşturuluyordu. Günümüzde hem vektör hem de piksel tabanlı animasyonlar yapılabilmekte. 3D animasyon, bilgisayar teknolojisi ve özel yazılımlar ile 3 boyutlu vektörlerin kullanılmasıyla elde edilen hareketli görüntülerdir. Kategorimizde yer alan tüm film türlerini inceleyebilir ve size uygun olanını satın alarak evinizde film keyfi yapmaya başlayabilirsiniz.