Hamile & Bebek Giyim

Hamilelik döneminin ilerlemeye başlamasıyla birlikte, sıradan kıyafetler küçük gelemeye başlar. Büyüyen karna ve genişleyen vücuda uyum sağlamayan kıyafetler giymek, bebeğin sağlıklı gelişimine engel olmaktadır. Bu nedenle hamilelik süresi boyunca rahat hamile kıyafeti giymek gerekmektedir. Hamile kıyafeti modelleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek, hamilelik döneminde şıklığınızı koruyabilirsiniz. Hamile kıyafetleri arasında: pantolon, tayt, elbise, tişört, atlet, külot, tulum gibi ürünler bulunmaktadır. Hamilelik dönemi boyunca rahat rahat dışarıya çıkabilmek için hamile kot pantolonlarını tercih edebilirsiniz. Neredeyse tüm günlük kıyafet kombinine uyan hamile kot modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Hamilelik süresince çalışmaya devam edecekseniz, hamile pantolonları ve hamile gömleklerini kombinleyebilirsiniz. Hamilelik dönemine biraz mizah katmak için esprili hamile tişörtü modellerinden dilediğinizi giyebilirsiniz.

Hamilelik döneminde en çok kullanılan kıyafetler; elbiseler ve tulumlardır. Uzun ve kısa seçenekleri bulunan bu ürünler son derece rahat tasarıma sahiptir. Özellikle yaz mevsiminde rahat rahat yürüyebilmek, alışveriş yapabilmek için idealdir. Uzun hamile tulumları, pamuklu ve ince kumaştan üretildiği için son derece rahattır ve birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Hamilelik süresince modadan uzak kalmak istemiyorsanız, hamile tulumlarını şık bir şapka ve kemerle kombinleyebilirsiniz. Hamile elbiseleri, sıradan elbiselerden farklı olarak üretilmektedir. Bu elbiselerin göbek kısmı daha geniştir ve hamilelerin rahat hareket etmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz günlük hayatta, dilerseniz bir davette kullanabileceğiniz hamile elbise modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Hamile elbisesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Düğüne giderken, hamile abiye elbise modellerinden yararlanabilirsiniz. Hamilelik döneminde büyüyen karnınız, eğlencenizin ve şıklığınızın önüne geçmesin diye sizin için özel olarak üretilen hamile abiye elbiselerinin fiyatları, markalara ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Tesettür hamile elbiseleri arasında son derece şık tasarımlara sahip olanları bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan modelleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilir ve gittiğiniz her yerde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Hamilelik döneminin en önemli kıyafetlerinden biri de iç çamaşırıdır. Hamile iç çamaşırları, büyüyen karna göre üretilmektedir. Hamile külotları, geniş ve esnek bel çevresi ile kullanıma idealdir. Dikişsiz hamile külotlarını, günlük hamile kıyafetlerinizin altına giyebileceğiniz gibi abiyelerin ve hamile gece elbiselerinin altına da giyebilirsiniz.